380 - Karmstol Louis XVI-stil

772409

KARMSTOL, Louis XVI-stil, stomme i gråmålad bok, sits med spiralresårer, textilklädsel, 1900-tal, höjd ca 86, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, metallförstärkningar, senare klädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Wedgewood salongen

380 - Karmstol Louis XVI-stil

Budhistorik (12 bud)
0
1 600
6154257
1 400
6155066
1 300
6154257
6155061

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: