378 - Bankett Gustaviansk

772398

BANKETT, gustaviansk, förgyllt / bronserat lövträ med rika skärningar, stoppad sits med tagelklädsel, sent 1700-tal, höjd ca 69, sitthöjd 43m 60 x 42 cm

Åldersrelaterat slitage, sliten klädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Wedgewood salongen

378 - Bankett Gustaviansk

Budhistorik (26 bud)
0
9 800
6155067
9 800
6124586
9 600
6124586
8 800
6124340
8 600

Slutpris SEK:
9 800
1 029 EUR, 1 274 USD
Utropspris SEK: