272 - Glaskaraffer 5 st

771172

KARAFFER, 3 st., och 1 par, fasettslipat glas, med proppar, 1900-tal, höjd ca 37 cm, tre i en ställning av nysilver, genombruten dekor och druvklasar

någon propp passar dåligt slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Matsalen

272 - Glaskaraffer 5 st

Budhistorik (13 bud)
0
6121758
1 900
6121655
1 800
6121655
1 600
6116321

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK: