264 - Läsljusstakar 1900-tal

771029

LÄSLJUSSTAKAR, 1 par, Karl Johan-stil, mässing, grönmålad plåt, dekor av liggande hundar, fyllda bottnar/socklar, 1900-tal, höjd ca 31 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

264 - Läsljusstakar 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
0
4 800
6124104
3 200
6128996
6124104
2 800
6089651
2 600

Slutpris SEK:
4 800
504 EUR, 624 USD
Utropspris SEK: