261 - Läsljusstake 1800-/1900-tal

771009

LÄSLJUSSTAKE, Karl Johan, mässing, marmor, sittande bronserat lejon, 1800-tal, höjd ca 31 cm

Bruksslitage, senare skärmplåt

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (22 bud)
0
3 600
6157148
2 400
6140291
6140291
1 900
6153804
1 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK: