246 - Vinkylare 1700-/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

770486

VINKYLARE, oktagonal, på ben, fanerad i mahogny och idegran, mässingsdetaljer, insats av zinkplåt, locket kantat av skuren repstav, raka kannellerade ben på hjultrissor, 1700-/1800-tal, England, höjd 79, 44 x 44 cm

Slitage, vissa skador, saknade delar, lös del medföljer

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Matsalen, Diverse

770486 - 246 - Vinkylare 1700-/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (16 bud)
6098815
6115435
6098815
6091271
6098814

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.