243 - Skrivbyrå 1800-tal

770434

SKRIVBYRÅ, betsad mahogny, mässingshandtag/-detaljer, klass / blindlåda samt 3 lådor, skinnklädd skrivyta, 1800-tal, höjd 100,5, 79 x 49,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen

243 - Skrivbyrå 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

0
6151738
6101804

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK: