242 - Konsolbord empirestil

Föregående | Översikt | Nästa

770423

KONSOLBORD, empire, bronserat underrede i trä samt pastellage, träskuren örn, skiva i marmor, 1800-talets första hälft, höjd 81, 81 x 39 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Matsalen

770423 - 242 - Konsolbord empirestil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
242 - Konsolbord empirestil

Budhistorik (11 bud)
6096998
6103800
3 800
6096998
3 600
6092027
3 400
6092027

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.