241 - Spegel empire

770419

SPEGEL, empire, förgyllt / bronserat trä samt pastellage, delat glas, 1800-talets första hälft, ca 205 x 85 cm

Bruksslitage

Speglar, Gamla kassan, Matsalen

241 - Spegel empire

Budhistorik (27 bud)
0
5 000
6157426
3 400
6156877
3 200
6128475
6156873

Slutpris SEK:
5 000
525 EUR, 650 USD
Utropspris SEK:
8 000