240 - Parskåp mahogny

Föregående | Översikt | Nästa

770417

PARSKÅP, 1 par, fanerade i mahogny, empirestil, 1900-tal, vänster- respektive högerhängd dörr, höjd 149,5, 78 x 41,5 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage, blekta partier

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen

770417 - 240 - Parskåp mahogny
Din e-postadress

Fråga
Skicka
240 - Parskåp mahogny

Budhistorik (9 bud)
6089627
950
6094189
900
6089627
600
6094187
550
6089627
500

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.