240 - Parskåp mahogny

770417

PARSKÅP, 1 par, fanerade i mahogny, empirestil, 1900-tal, vänster- respektive högerhängd dörr, höjd 149,5, 78 x 41,5 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage, blekta partier

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen

240 - Parskåp mahogny

Budhistorik (13 bud)
0
6156472
2 600
6089627
2 400
6089627
6125802

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK: