237 - Sideboard / buffé mahogny

Föregående | Översikt | Nästa

770393

SIDEBOARD / BUFFÈ, mahogny, 3 lådor, 3 dörrar med bakomvarande inredning av hyllor och lådor, 1800-talets senare del, England, höjd 93,5 , 187 x 68 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen

770393 - 237 - Sideboard / buffé mahogny
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.