237 - Sideboard / buffé mahogny

770393

SIDEBOARD / BUFFÈ, mahogny, 3 lådor, 3 dörrar med bakomvarande inredning av hyllor och lådor, 1800-talets senare del, England, höjd 93,5 , 187 x 68 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (4 bud)

0
550
6151725
450
6132084
6151724
6132084

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK: