1401 - Brickor 3 st., försilvrad koppar

769494

BRICKOR, 3 st., försilvrad koppar, 1900-tal, ovala, snarlika, rak kant med genombrutet mönster, längd ca 61 cm

slitage

Diverse, Scootrar, motorcyklar, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (16 bud)
0
4 800
6154963
6164280
6154963
950
6164279
900

Slutpris SEK:
4 800
504 EUR, 624 USD
Utropspris SEK: