1399 - Bricka nysilver England 1900-talets början

769328

BRICKA, nysilver, England 1900-talets början, oval på fyra fötter, handtag, profilerad, godronnerad kant, graverad dekor, längd 75 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (16 bud)
0
1 800
6165091
900
6163631
850
6163602
6163626

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: