167 - Mjuka djur 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

769221

DJUR, 10 st, för prydnad och lek, stoppade, skinn- och textilklädda, nallar, hundar och katter, 1800-/2000-tal, höjd/längd upp till ca 50 cm

Slitage / kraftigt slitage

Diverse, Gamla kassan, Moster Majas salong, Leksaker

769221 - 167 - Mjuka djur 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6084312
2020-07-23 09:02:01

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.