1397 - Stekhuvar 3 st pläter

769207

STEKHUVAR, 3 st., försilvrad metall, England 1800-talets andra hälft, oval form, handtag med dekor av pärlstav, den största med graverad crest, längd 26, 31 respektive 40,5 cm

bucklor

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Källaren

1397 - Stekhuvar 3 st pläter

Budhistorik (27 bud)
0
4 600
6160594
3 400
6145965
3 200
6109603
6145908

Slutpris SEK:
4 600
483 EUR, 598 USD
Utropspris SEK: