228 - Samovar pläter

769151

SAMOVAR, pläter, 1800-tal, kvadratisk fot med fyra kulfötter, ringbitande lejonmaskaroner, höjd 48 cm

smärre lagningar
slitage

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

228 - Samovar pläter

Budhistorik (21 bud)
0
1 600
6099918
1 600
6099270
6099907
1 400
6099270
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: