157 - Figuriner / lampfötter

769122

FIGURINER / LAMPFÖTTER, 1 par, dekorativa hundar, s k staffordshirehundar, bemålat och glaserat lergods, uttag för lampfötter och sladdar, 1900-tal, höjd ca 54 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong, Belysning, Belysning

157 - Figuriner / lampfötter

Budhistorik (15 bud)
0
6157101
6153657
6154532
6153657
850

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: