155 - Bord sengustavianskt

Föregående | Översikt | Nästa

769098

BORD med 2 lådor, sengustaviansk stil, mahogny, 1800-/1900-tal, höjd ca 85, 60 x 44 cm

Bruksslitage, torrspricka, fothylsor saknas

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Moster Majas salong

769098 - 155 - Bord sengustavianskt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
155 - Bord sengustavianskt

Budhistorik (4 bud)

6095103
450
6081334
6081022
6080840

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.