155 - Bord sengustavianskt

769098

BORD med 2 lådor, sengustaviansk stil, mahogny, 1800-/1900-tal, höjd ca 85, 60 x 44 cm

Bruksslitage, torrspricka, fothylsor saknas

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Moster Majas salong

155 - Bord sengustavianskt

Budhistorik (13 bud)
0
1 800
6155682
900
6153286
850
6155681
850
6153286
750

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: