154 - Väggkonsol gustaviansk

Föregående | Översikt | Nästa

769081

VÄGGKONSOL, gustaviansk, trä med skurna detaljer, förgylld, 1700-/1800-tal, höjd ca 25, 30 x 19 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Moster Majas salong, Diverse

769081 - 154 - Väggkonsol gustaviansk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
154 - Väggkonsol gustaviansk

Budhistorik (12 bud)
6125151
850
6118192
6113694
750
6107936
700
6094107
650

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.