153 - Spegel med konsolbord

Föregående | Översikt | Nästa

769029

SPEGEL med KONSOLBORD, betsad mahogny, skurna detaljer, nyrokoko / blandstil,1800-talets senare del, bordets höjd 78, 80 x 43 cm, spegeln 148 x 74 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Moster Majas salong, Speglar

769029 - 153 - Spegel med konsolbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
153 - Spegel med konsolbord

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.