153 - Spegel med konsolbord

769029

SPEGEL med KONSOLBORD, betsad mahogny, skurna detaljer, nyrokoko / blandstil,1800-talets senare del, bordets höjd 78, 80 x 43 cm, spegeln 148 x 74 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Moster Majas salong, Speglar

153 - Spegel med konsolbord

Budhistorik (10 bud)
0
1 300
6157844
6157728
6157728
950
6157661
900

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK: