150 - Figuriner

768988

FIGURINER, 3 stkn, bemålat och glaserat porslin / lergods, tidigt 1900-tal, höjd upp till 31 cm

Visst slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong

150 - Figuriner

Budhistorik

0
2020-08-21 12:04:01

2020-08-21 kl 12:04
Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK: