149 - Väggur gustaviansk

768982

VÄGGUR, gustavianskt, bronserat trä, 1800-/1900-tal, höjd 50, bredd 33 cm.

Slitage, ej funktionstestat

Klockor/Ur, Gamla kassan, Moster Majas salong

149 - Väggur gustaviansk

Budhistorik (20 bud)
0
1 900
6157510
1 400
6154776
1 300
6157502
1 300
6154776

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK: