148 - Figuriner mopsar

768964

FIGURINER, (4) mopsar glaserat porslin / fajans, 1900-tal, höjder upp till 19,5 cm

Bruksspår / slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong, Diverse

148 - Figuriner mopsar

Budhistorik (25 bud)
0
2 800
6155024
1 900
6120174
1 800
6120608
1 700
6120174
1 600

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK: