1330 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal

768850

DOSOR, 8 st., emalj, 17/1800-tal, olika former, fattningar av mässing, längd 4,5-8 cm

skador
slitage
lagningar

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (13 bud)
0
3 400
6128473
6163378
6128473
950
6155912
900

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: