1328 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal

768835

DOSOR, 8 st., emalj, 17/1800-tal, rektangulär, runda och ovala, polykroma figurframställningar

omfattande skador
en med senare botten

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (10 bud)
0
6090590
6147830
6090590
950
6083509
900

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: