144 - Byrå nyrenässans

Föregående | Översikt | Nästa

768786

BYRÅ, nyrenässans, 6 lådor, fanerad i mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd 135, 81 x 52 cm
Tillverkad i Landskrona

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Moster Majas salong

768786 - 144 - Byrå nyrenässans
Din e-postadress

Fråga
Skicka
144 - Byrå nyrenässans

Budhistorik (10 bud)
6102020
750
6095234
700
6102019
650
6095234
600
6092735
550

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.