144 - Byrå nyrenässans

768786

BYRÅ, nyrenässans, 6 lådor, fanerad i mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd 135, 81 x 52 cm
Tillverkad i Landskrona

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Moster Majas salong

144 - Byrå nyrenässans

Budhistorik (29 bud)
0
3 400
6155576
6154814
2 800
6155560
2 600
6154814
2 400

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: