1322 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

768780

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, fattningar av mässing, längd 9,5 cm

slitage skador sprickor

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (14 bud)
0
6165058
6164826
1 900
6164826
6164687

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK: