141 - Toalettskåp / stol England

768562

TOALETTSKÅP / -STOL, mahogny, 1800-tal, England, höjd 73, 62 x 51 cm

Bruksslitage, torrsprickor, potta saknas

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Tältrummet

Budhistorik (2 bud)

0
6155674
6137791

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: