141 - Toalettskåp / stol England

Föregående | Översikt | Nästa

768562

TOALETTSKÅP / -STOL, mahogny, 1800-tal, England, höjd 73, 62 x 51 cm

Bruksslitage, torrsprickor, potta saknas

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Tältrummet

768562 - 141 - Toalettskåp / stol England
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.