137 - Säng rokokostil

768464

SÄNG, rokokostil, bemålat lövträ, träskurna detaljer, stoppade textilklädda gavlar, 1900-talets första hälft, ca 225 x 125 cm, bäddmått ca 190 x 120 cm

Bruksslitage, färgavslag, medföljer resårmadrass

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Tältrummet

137 - Säng rokokostil

Budhistorik (37 bud)
0
5 800
6157501
5 200
6155033
5 000
6156153
5 000
6155033
4 800

Slutpris SEK:
5 800
591 EUR, 715 USD
Utropspris SEK: