137 - Säng rokokostil

Föregående | Översikt | Nästa

768464

SÄNG, rokokostil, bemålat lövträ, träskurna detaljer, stoppade textilklädda gavlar, 1900-talets första hälft, ca 225 x 125 cm, bäddmått ca 190 x 120 cm

Bruksslitage, färgavslag, medföljer resårmadrass

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Tältrummet

768464 - 137 - Säng rokokostil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
137 - Säng rokokostil

Budhistorik (14 bud)
6129592
6127543
6118673
6119012
6118673
950

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.