111 - Betjänt / visitkortshållare

768202

BETJÄNT / VISITKORTSHÅLLARE, skuret bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 99 cm

Brickan med spricka / lagning

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

Budhistorik (29 bud)
0
6144685
2 800
6105082
2 600
6083840
2 400
6094050
2 400

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK: