1296 - Prydnadsträd silver

767699

GORHAM, prydnadsträd med påskliljor, sterlingsilver, USA, förgylld kruka med emaljmålade påskliljor och blad, höjd 15 cm

skador

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

1296 - Prydnadsträd silver

Budhistorik (17 bud)
0
6154336
1 600
6164044
6154336
1 400
6163407
1 300

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK: