1288 - Luktdosor 4 st silver

767454

LUKTDOSOR, 4 st., silver, 18/1900-tal, tre balusterformade, en hjärtformad, Bergen 1800-talets första hälft, höjd ca 6,5 cm, total vikt 140 g

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

1288 - Luktdosor 4 st silver

Budhistorik (17 bud)
0
3 800
6126377
3 400
6164037
3 200
6126377
6126348
2 800

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK: