1280 - Urnycklar 4 st guld

767377

URNYCKLAR, 4 st., 18 k guld, två med otydl stämplar 1800-talets första hälft, total vikt inkl. järndelarna 10 g

Guld/Smycken, Gamla kassan, Kassavalvet

1280 - Urnycklar 4 st guld

Budhistorik (26 bud)
0
6162860
6164589
6162860
1 700
6160322
1 600

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:
1 800