1216 - Kaffe- och moccaskedar silver emalj

766956

KAFFESKEDAR OCH MOCCASKEDAR, 107 st., silver, delvis förgyllda, olika modeller och olikfärgad emaljdekor, bl. a. David Andersen Oslo, Atelier Borgila Stockholm och Ela Danmark, delvis i etuier

emaljskador

Silver, Silverbestick, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (26 bud)
0
4 400
6163036
4 200
6122085
6163035
3 800
6122085
3 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000