1198 - Bålslevar 4 st silver

766741

BÅLSLEVAR, 4 st., silver, Sverige/England 1800-tal, skaft av valbard

smärre skador

Silver, Silverbestick, Gamla kassan, Kassavalvet

1198 - Bålslevar 4 st silver

Budhistorik (10 bud)
0
900
6164202
850
6163950
6164193
750
6163950
600

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK: