106 - Gjutjärnsurnor

766374

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, svärtat gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Slitage, borrade hål

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Hall

106 - Gjutjärnsurnor

Budhistorik (19 bud)
0
2 600
6150805
2 400
6103374
6150804
6103374
1 900

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK: