105 - Golfset 1900-talets första hälft

766230

GOLFSET, bestående av liten golfbag i axelmodell, smärting med skinndetaljer, samt (4) klubbor med ekskaft, bl a Invicta, Army & Navy, London, 1900-talets första decennier

Slitage, någon skada

Diverse, Gamla kassan, Hall

Budhistorik (28 bud)
0
6152754
6139862
2 800
6139862
2 600
6139351
2 400

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK: