104 - Resväskor ca 1900-tal

766206

RESVÄSKOR, 3 st, s k nattsäckar, tillverkade av återbrukade textilier/mattor samt skinn, Sverige, 1800-/1900-tal

Slitage, någon skada

Vintage Fashion, Gamla kassan, Hall, Diverse

104 - Resväskor ca 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
0
2 600
6157812
6155111
6155111
1 900
6154806
1 800

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK: