103 - Klädhängare-/krok gjutjärn

766201

KLÄDHÄNGARE, för väggplacering, i form av narr, svärtat gjutjärn, tidigt 1900-tal, höjd 25, bredd 30 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem, Gamla kassan, Hall

Budhistorik (31 bud)
0
4 400
6153896
3 600
6119059
3 400
6098402
3 200
6119058

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK: