99 - Blomsterstilkleben oljemålning

766174

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, signerat C Diar (?), 1800-tal, ca 43 x 37 cm

Proveniens: Arkitekt Alfred Grenander

Smärre dukskador/lagningar, krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Hall

Budhistorik (22 bud)
0
5 000
6142342
5 000
6135590
4 800
6135590
1 800
6118995
1 700

Slutpris SEK:
5 000
525 EUR, 650 USD
Utropspris SEK:
10 000