98 - Vägglykta 1800-tal

766169

VÄGGLYKTA, svärtad plåt, glas, bronserade detaljer, 1800-tal, senare elektrifierad, ca 63 x 34 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Vägglampor, Gamla kassan, Hall

98 - Vägglykta 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
0
5 200
6087504
5 200
6137499
5 000
6087504
4 200
6137498

Slutpris SEK:
5 200
546 EUR, 676 USD
Utropspris SEK: