97 - Soffa Biedermeier

Föregående | Översikt | Nästa

766164

SOFFA / KÖKSSOFFA, biedermeier, björk, förvaring under locket, ca 1850, textilklädd sittdyna, ägarmärkt SJFS, höjd ca, 60, sitthöjd 40, längd 175 cm

Proveniens: Carl Adam "Cama" Lewenhaupt, Landskrona

Bruksslitage, senare dyna

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Hall

766164 - 97 - Soffa Biedermeier
Din e-postadress

Fråga
Skicka
97 - Soffa Biedermeier

Budhistorik (18 bud)
6092644
6114861
1 900
6092644
1 800
6093011
1 700
6092644
1 300

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.