96 - Halvmånebord George lll

Föregående | Översikt | Nästa

766149

HALVMÅNEBORD, George lll, England, mahogny, 2 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-tal, höjd 75, 86 x 41 cm

Bruksslitage, fanersprickor, repor, märken

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Hall

766149 - 96 - Halvmånebord George lll
Din e-postadress

Fråga
Skicka
96 - Halvmånebord George lll

Budhistorik (5 bud)
6090260
600
6108044
550
6090260
500
6085393
450
6085393

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.