90 - Spegel jempire

Föregående | Översikt | Nästa

766075

SPEGEL, empire, delvis träskuren mahogny, detaljer i skuret ben, delat spegelglas, 1800-tal, sannolikt Tyskland, ca 212 x 65 cm

Bruksslitage

Speglar, Gamla kassan, Hall

766075 - 90 - Spegel jempire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
90 - Spegel jempire

Budhistorik (13 bud)
6121744
900
6121774
850
6121744
6098731
750
6121743
750

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.