88 - Gjutjärnsurnor

766046

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, svärtat gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Slitage

Diverse, Trädgård, Gamla kassan, Hall

88 - Gjutjärnsurnor

Budhistorik (22 bud)
0
2 600
6150777
6137996
6108574
1 900
6089541
1 800

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK: