86 - Karmstol barock

Föregående | Översikt | Nästa

766024

KARMSTOL, barock, bonad bok, sits klädd med gyllenläder, provinssnickrad, 1700-tal, höjd 103, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare renoverad, ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Hall

766024 - 86 - Karmstol barock
Din e-postadress

Fråga
Skicka
86 - Karmstol barock

Budhistorik (4 bud)

6122046
450
6091814
6087105
6085015

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.