86 - Karmstol barock

766024

KARMSTOL, barock, bonad bok, sits klädd med gyllenläder, provinssnickrad, 1700-tal, höjd 103, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare renoverad, ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Hall

86 - Karmstol barock

Budhistorik (25 bud)
0
4 200
6157460
4 200
6157325
6157012
3 800
6157107
3 600

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK: