85 - Piedestal marmorerad

766014

PIEDESTAL, trä med marmorimiterande bemålning, tidigt 1900-tal, höjd ca 77 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Hall, Diverse

85 - Piedestal marmorerad

Budhistorik (20 bud)
0
2 600
6099996
2 600
6095970
2 400
6099995
2 400
6095970

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK: