84 - Dekorativ skulptur

766007

SKULPTUR, kvinna med äpplen, bemålat gips, 1800-/1900-tal, höjd ca 96 cm

Slitage, färgbortfall, smuts

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Hall

84 - Dekorativ skulptur

Budhistorik (28 bud)
0
5 600
6156760
5 600
6153135
5 400
6149459
5 200
6092692
5 000

Slutpris SEK:
5 600
571 EUR, 690 USD
Utropspris SEK: