84 - Dekorativ skulptur

Föregående | Översikt | Nästa

766007

SKULPTUR, kvinna med äpplen, bemålat gips, 1800-/1900-tal, höjd ca 96 cm

Slitage, färgbortfall, smuts

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Hall

766007 - 84 - Dekorativ skulptur
Din e-postadress

Fråga
Skicka
84 - Dekorativ skulptur

Budhistorik (17 bud)
6092692
3 200
6089866
6089866
2 400
6092688
6089866

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.