Balenciaga väska

794637

BALENCIAGA, handväska / axelbandsväska, "Classic City" i beige läder med nitar och spännen i vitmetall, tillhörande fickspegel och axelband, numrerad 258044-1570, 213046, 38x23x13 cm

Bruksslitage

Vintage Fashion

Monter 24

Balenciaga väska

Budhistorik (18 bud)
6064011
5 400
6069068
5 200
6064011
5 000
6069062
4 800
6064011
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.